Hisense
PROMOCJA ZAKOŃCZONA.

OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY URZĄDZENIE OBJĘTE PROMOCJĄ DO 26.09.2022 MOGĄ DOKONAĆ REJESTRACJI ZGŁOSZENIA W CIĄGU REGULAMINOWYCH 14 DNI OD DATY ZAKUPU.

Jak to działa

Kup urządzenie Hisense objęte promocją, zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni dni na www.hisensepromocje.pl, prześlij swoją pracę i weź udział w konkursie. Promocja trwa od 21.07.2022 do 26.09.2022.
Praca konkursowa
Pamiętaj! Wykonana, autorska praca konkursowa to jedno zdjęcie z hashtagiem „#Hisense”, np. kreatywne zdjęcie słowa „#Hisense” atrakcyjnie napisanego na kartce papieru, na ścianie itp!
Regulamin promocji
Produkty objęte promocją
Nagrody w konkursie
Wzór tabliczki znamionowej
Wzór tabliczki znamionowej
Wzór tabliczki znamionowej
 
Formularz zgłoszenia
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

* Symbol kupionego produktu
lub
* Miejsce zakupu
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych przez Gorenje Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim ul. Poznańska 159, 05-850 Ożarów Mazowiecki (administrator) dla celów związanych z niniejszą promocją. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wyżej wskazanego administratora dla celów związanych z prowadzeniem przez administratora działań marketingowych i handlowych drogą elektroniczną. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Wypełnione wszystkie pola formularza? Teraz wgraj pracę konkursową. Pamiętaj, aby na pracy był widoczny hashtag „#Hisense”.

(Pamiętaj o maksymalnych rozmiarach: rozdzielczość 1920x1080 px, 4 MB)

* Jeśli masz problem z rejestracją skontaktuj się z nami: hisense@mtrmedia.com.pl
 

© 2020-2021 Promocje Hisense