Hisense
Promocja w kategorii Pralki & Suszarki została zakończona.

Osoby, które zakupiły urządzenie w danej kategorii do dnia 23.11.2023 (włącznie) mogą zarejestrować zgłoszenie w ciągu 14 dni zgodnie z Regulaminem promocji.
PROMOCJA ZAKOŃCZONA.

OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY URZĄDZENIE OBJĘTE PROMOCJĄ DO 30.11.2023 MOGĄ DOKONAĆ REJESTRACJI ZGŁOSZENIA W CIĄGU REGULAMINOWYCH 14 DNI OD DATY ZAKUPU.

Jak to działa

Kup produkty Hisense objęte promocją. Zostaw opinię na stronie sprzedawcy, u którego został dokonany zakup z oznaczeniem #HisenseBlackNovember. Zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni dni na www.hisensepromocje.pl i odbierz jeden z setek gratisów! Promocja trwa od 01.11.2023 do 30.11.2023 lub do wyczerpania puli gratisów.

Regulamin promocji


Produkty objęte promocją


 
Formularz zgłoszenia
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych przez Gorenje Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim ul. Poznańska 159, 05-850 Ożarów Mazowiecki (administrator) dla celów związanych z niniejszą promocją. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do skorzystania z programu gwarancyjnego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wyżej wskazanego administratora dla celów związanych z prowadzeniem przez administratora działań marketingowych i handlowych drogą elektroniczną. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
* Jeśli masz problem z rejestracją skontaktuj się z nami: hisense@mtrmedia.com.pl
 

© 2020-2023 Promocje Hisense